İşbu Gizlilik ve Çerez Politikası ile,  kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatılmış olduğunuzu ve kişisel verilerinizin burada belirtilen şekilde kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

İşbu Gizlilik  ve Çerez Politikası’nda Kaplankaya Crystals tarafından yönetilmekte olan  https://kaplankayacrystals.com/ internet sitesi (‘’Site’’) kullanımı sırasında Site kullanıcıları/üyeleri/ziyaretçileri (‘’Veri sahibi’’) tarafından Kaplankaya Crystals ile paylaşılan veya Kaplankaya Crystals’in  Veri Sahibi’nin Site’nin kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartlara yer verilmiştir.

 

Aksi açıkça belirtilmedikçe, işbu Gizlilik Politikası kapsamında arz edilen hüküm ve koşullar kapsamında “kişisel veri” ifadesi aşağıda yer alan bilgileri kapsayacaktır.

 

·       Kimlik ve İletişim Bilgisi: Ad, soyad, e-posta adresi

 

·       Talep/Şikayet Yönetimi Bilgisi: Site’de paylaştığınız yorumlarınız

 

Kaplankaya Crystals iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Veri sahibinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece veri sahibi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece veri sahibi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Kaplankaya Crystals’in sorumluluğunda değildir.

 

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

 

Kaplankaya Crystals, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız 3. kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, girdiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

İşbu Gizlilik Politikası, değişen şartlara ve mevzuata uyum sağlamak amacıyla zaman zaman güncellenebilir.